Sahte Palworld Mobil Varyantları Ortaya Çıktı

Erken erişimde bile milyonlarca oyuncunun ilgisini çekip, revaçta olan Palworld oyununun mobil versiyonunun olup olmadığı oyuncular tarafından çok konuşuluyor.

Maalesef, mobil oyuncular için halen Palworld sürümü mevcut değil. Yani Play Store ya da App Store içerisindeki sahte uygulamalara kanmamanız gerekiyor. Şirket de bu konuda Palworld’ün mobil varyantının olmadığına dair bir açıklama yaptı ve oyuncuları sahte uygulamaları indirmekten kaçınmaları konusunda uyardı.

Pocketpair, halen Palworld’ün şu an mevcut olan Steam, XBOX Series X ve Series S dışındaki platformlara ne zaman geleceği hakkındaki süreç konusunda bilgi vermedi. Hayranlar özellikle iOS, Android ve PlayStation platformları için gelecek güzel haberleri bekliyor.

Palworld, birkaç gün gibi çok kısa bir sürede sadece Steam üzerinde sekiz milyondan fazla satarak platform üzerinde anlık iki milyon eşzamanlı oyuncuya ulaşan ikinci oyun oldu. 19 Ocak tarihinde yayınlanan oyun, o zamandan beri ortalama bir milyondan fazla aktif oyuncu sayısını korudu ve Steam’in en iyi oyunları listesinde isim gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx