Yunus Akgün: Beklentiyi karşılamak istiyorum

Galatasaray, Süper Lig ‘in 6. haftasında deplasmanda Kasımpaşa ile karşı karşıya geldi. Çabayı 3-2 kazanan Sarı-Kırmızılı ekipte Yunus Akgün maçın akabinde açıklamalarda bulundu. 

Son haftalarda performanslarının arttığının altını çizen genç futbolcu, “Son 2 haftadır artan bir oyunumuz var. Birinci haftalarda yalnızca bunu skora yansıtamıyorduk. Ben asist yaptım, Kerem 2 gol attı. Biz gollere katkı yaptıkça daha farklı skorlar da çıkacak.” dedi.

“Geçen dönem benim için çok güzel geçmişti”

Taraftarların beklentisinin de farkında olduğunu belirten Yunus Akgün, “Geçen sene dönem benim için çok yeterli geçmişti. Taraftarlarımızdan beklenti yüksek ve ben de bu beklentiyi karşılamak istiyorum. Bazen skora yansıtamıyoruz ama Galatasaray forması giydiğimiz sürece elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İnşallah bu türlü devam ederiz.” kelamlarını lisana getirdi.
 

Emin Bayram: Her gün daha güzele gidiyoruz

Maçın akabinde görüşlerine yer verilen genç oyuncu, “Bu ekibin formasını giymek büyük bir talih. Akademiden yükselen her oyuncunun hayali burada top oynamak. Elimden geleni yapıyorum. Grup olarak her gün daha düzgüne gidiyoruz. Atakta da savunmada da daha güzel işler yapacağız” dedi.

Hem Gaziantep FK hem de Kasımpaşa maçlarında geriye düşmelerine karşın kazandıklarının altını çizen Emin, “90 dakika boyunca gol atmak isteyen bir ekibiz. Geri düşsek de moralimizi bozmadan üstüne gidiyoruz. 3 puan için çok memnunuz. Taraftarımız da bugün deplasmanda olmamıza karşın kusursuz takviye verdi. Bizi desteklemeye devam etsinler, yolun sonu şampiyonluk olur inşallah” sözlerini kullandı.