Renk Körü Müsün? Testi Artık Yaparak Bunu Çabucak Öğrenebilirsin!

Renklerin ya da renkler ortasındaki farkların çok güzel algılanamadığı duruma renk körlüğü diyebiliriz. Birebir vakitte bir görme bozukluğu olarak da ön plana çıkar.

NUMARAYI BULABİLİR MİSİN?

Yukarıdaki fotoğrafta gizlenmiş bir sayı var. Hangisini görebiliyor musun? Evet ise, sizin için iyi! Değilse, çetele tutmak için lütfen bir kağıda bir işaret koyun. Testten sonra sonuçlara bakacağız. Bir sonraki imaj için hazırsanız, o vakit okumaya devam edin.

YUKARIDAKİ GÖRSELDE NE GÖRÜYORSUNUZ?

Yukarıdaki fotoğrafta hangi imajın gizlendiğini görebiliyor musunuz? Evet ise, sizin için iyi! Değilse, not etmeyi unutmayın. Testten sonra sonuçlara bakacağız. Bir sonraki manzara için okumaya devam edin.

BU FOTOĞRAFTA KAÇ NUMARA VAR?

Lütfen üstteki resme bakın ve içinde gizlenmiş olan sayıyı bulabilecek misiniz bir deneyin. Evet ise, sizin için iyi! Değilse, tekrar not etmek için her hangi bir kağıda bir işaret koyun. Testten sonra sonuçları denetim edeceğiz. Bir sonraki imaj için hazırsanız, aşağıya inin.

NUMARAYI BULABİLİR MİSİN?

Yukarıdaki fotoğrafta gizlenmiş bir sayı var. Hangisini görebiliyor musun? Evet ise, sizin için iyi! Değilse, lütfen bir kağıda bir işaret koyun. Testten sonra sonuçlara bakacağız. Bir sonraki manzara için hazırsanız, okumaya devam edin.

YUKARIDAKİ GÖRSELDE NE GÖRÜYORSUNUZ?

Yukarıdaki fotoğrafta hangi fotoğrafın gizlendiğini görebiliyor musunuz? Evet ise, sizin için iyi! Değilse, not etmek için lütfen bir kağıda bir işaret koyun. Test bittikten sonra sonuçlar denetim edeceğiz. Bir sonraki imaj için hazırsanız, lütfen okumaya devam edin.

BU FOTOĞRAFTA HANGİ SAYI VAR?

Lütfen üstteki resme bakın ve içinde gizlenmiş olan sayıyı bulabilecek misiniz bir bakın. Evet ise, sizin için iyi! Değilse, lütfen bir kağıda bir işaret koyun.

NUMARAYI BULABİLİR MİSİN?

Yukarıdaki fotoğrafta gizlenmiş bir sayı var. Ne olduğunu görebiliyor musun? Evet ise, sizin için iyi! Değilse, lütfen bir kağıda bir işaret koyun.

YUKARIDAKİ GÖRSELDE NE GÖRÜYORSUNUZ?

Yukarıdaki fotoğrafta hangi fotoğrafın gizlendiğini görebiliyor musunuz? Evet ise, sizin için iyi! Değilse, lütfen bir kağıda bir işaret koyun.

BU FOTOĞRAFTA KAÇ NUMARA VAR?

Lütfen üstteki resme bakın ve içinde gizlenmiş olan sayıyı bulabilecek misiniz bir bakın. Evet ise, sizin için iyi! Değilse, lütfen bir kağıda bir işaret koyun. Testten sonra sonuçlara bakacağız.

Bu testi yaptığınız için teşekkür ederiz. Evvelki sayfalardaki görsellere bakarak bir fikriniz olduğuna eminiz.Eğer test esnasında sizinle paylaştığımız fotoğraflarda yer alan sayılardan kimilerini çıkaramıyorsanız yahut renk körlüğüyle ilgili diğer kaygılarınız varsa, daha fazla bilgi ve yardım almak için lütfen mahallî uzman doktorunuza danışın. Testimiz tıbbi tavsiye yerine geçmez.