Petek Dinçöz ile dalga geçen geçene! Toplumsal medyada alay konusu oldu

Boşanıp gençlik aşkı ile evlenen Petek Dinçöz son paylaşımı ile toplumsal medyada alay konusu oldu. Ünlü müzikçi Petek Dinçöz geçirdiği estetik ameliyatları kâfi bulmadı ve filtreye başvurdu. Ünlü isim galiba filtre işini de estetik işi üzere abarttı…

Foolish Casonava, Bende Kaldı, İstanbul Geceleri, Sandım Ki müzikleriyle tanınan müzikçi Petek Dinçöz boşanıp gençlik aşkıyla evlenmişti. Toplumsal medyayı etkin kullanan Petek Dinçöz son paylaşımı ile lisanlara düştü. Filtreyi abartınca dalga konusu olan Petek Dinçöz’e takipçileri “Ağzı bir yanda yüzü bir yanda” yorumunu yaptı.

ESKİ EŞİNDEN SÜRPRİZ BİR HALDE BOŞANMIŞTI

Petek Dinçöz 2014 yılında Serkan Kodaloğlu ile nikah masasına oturmuştu. Petek Dinçöz eşinden sürpriz bir formda ayrıldı. Ağustos ayında ise müzikçi Petek Dinçöz gençlik aşkı olduğunu açıkladığı Nida Büyükbayraktar ile apar topar evlendi.

SAHNELERE DÖNME HAZIRLIĞINDA OLAN PETEK DİNÇÖZ ESTİTİK AMELİYATLARINI ABARTTI

Petek Dinçöz sahnelere dönmeye hazırlandığını açıklamıştı. Genç ve formda kalma dileğinde olan Petek Dinçöz estetik operasyonunu abartmıştı. Geçirdiği tüm estetik operasyonlarını kâfi bulmayan müzikçi Petek Dinçöz bu sefer devayı filtrede buldu.
Geçirdiği estetik operasyonlar sonrası adeta yeni baştan doğan Petek Dinçöz son toplumsal medya paylaşımında ise işi abarttı ve hoş görüneyim derken hem berbatlaştı hem de dalga konusu oldu. Petek Dinçöz’ün toplumsal medya paylaşımına yorum bırakan takipçileri “Bu ne abartı”, “Ağzın bir yanda yüzün bir yanda” yorumları yapıldı.

Sahnelere dönmeye hazırlanan müzikçi, artık ise toplumsal medya paylaşımıyla gündem oldu.29 Mayıs 1980 yılında İzmir’de doğan Petek Dinçöz 42 yaşındadır.


Masumlar Apartmanı’nda şoke eden itiraf! 3 oyuncu da tıpkı anda…


Zaman üzerinden silindir üzere geçmiş! 90’ların koşan adamı Mirkelam tanınmayacak halde…


Ünlü sunucu canlı yayında felç geçirdi! İzleyicileri dehşet anını saniye saniye izledi…


Ünlü oyuncu tanınmaz halde… Tam 270 kilo olan efsane oyuncu ayakta alkışlandı…