Özçivit’in saçlarına yorum yağmıştı! Burak ve Fahriye kayıtsız kalamadı

Oyunculuk kariyerlerinin yanı sıra özel hayatlarıyla da gündemden düşmeyen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, 2013-2014 yıllarında yayınlanan ‘Çalıkuşu’ dizisinin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de ilişkilerini evlilikle taçlandıran oyuncu çift, 2019’da oğulları Karan’ı kucaklarına almıştı.

Şimdilerde ikinci bebek heyecanı yaşayan yakışıklı oyuncu, 23 Haziran’da müjdeli haberi alan basın mensuplarının “Neler hissediyorsunuz?” sorusuna, “Biz de yeni öğrendik, inanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan’a bile söyleme fırsatımız olmadı” yanıtını vermişti.

“KARAN İLE STAJIMI TAMAMLADIM”

Mutluluğu yüzlerine yansıyan ikiliden Burak Özçivit, “Daha haberi yeni aldık. ‘Kız mı olsun, erkek mi olsun?’ modunda değiliz, sağlıklı, vatana millete hayırlı evlat olsun yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım” ifadelerini kullanmıştı.

“KARAN VAR, SONRA KONUŞURUZ”

Öte yandan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Bodrum Türkbükü’nde çocuklarıyla yürüyüş yaparken objektiflere takılmıştı. Muhabirlerin sorularını, “Karan var sonra konuşuruz” diyerek geçiştiren ikili, kendilerini bekleyen araca binerek evlerinin yolunu tutmuştu.

BURAK’IN SAÇLARI OLAY OLDU!

Milyonlarca takipçilerinin bulunduğu sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla adlarından sıkça söz ettiren ünlü çiftten Burak Özçivit, son olarak eşi Fahriye Evcen ile doğal bir pozunu paylaştı. Kabarık saçlarıyla dikkat çeken yakışıklı oyuncu, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

“BU NE HAL?”

Hayranları; “Fönü çok yakından tutmuşsun”, “Saçlar alev almış gibi”, “Burak Bey’i elektrik çarpmış sanki”, “Abi ne yaptın saçlarına?”, “Bodrum çok rüzgarlı, saçlar havada”, “Yengenin enerjisi elektrik çarpmışa döndürmüş” ve “Motosikletle mi geldin abi, ne bu hal?” şeklindeki yorumlarla ünlü isme takıldı.

“BENİM DOĞALIM, BENİM KARARIM”

Oyuncu çift, Instagram’da bir magazin hesabının, şampuan firmasının reklam yüzü olan Burak Özçivit’e göndermede bulunduğu esprili paylaşıma kayıtsız kalamadı.

Saç stiliyile çok konuşulan Burak Özçivit, söz konusu paylaşıma, “Benim doğalım, benim kararım” mesajını yazdı. Eşi Fahriye Evcen ise kahkaha emojisiyle birlikte “Hahhahhah müthiş” yorumunda bulundu.