Kim Kardashian, Kanye West’in Babalar Günü’nü kutladı

Kardashian-Jenner ailesinin üyelerinden Kim Kardashian, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Kanye West ile sekiz yıllık evliliğini 2 Mart 2022’de bitirmişti. Dört çocuk annesi Kardashian, West ile boşanma davası sürerken komedyen Pete Davidson ile aşk yaşamaya başlamıştı.

KARDASHIAN’A TEPKİ GÖSTERDİ

West, Instagram’da bir gönderi yayınlayarak, Kardashian’ın çocuklarına yalnız başına baktığını, onların tüm ihtiyaçlarını kendisinin karşıladığını belirten açıklamasına tepki göstermişti.

Ünlü isim, küçük kızı Chicago’nun doğum gününde yaşananları anlatarak Kardashian’ın “Çocuklarıma yalnız başıma bakıyorum” iddiasını yalanlamıştı. Açıklamasına “Sen ne demek istiyorsun?” diyerek başlayan West, “Bana doğum günü partisinin yapıldığı yerin adresini vermeyerek küçük kızımı benden kaçırdığını bütün Amerika gördü” diye konuşmuştu.

Kardashian daha sonra Instagram üzerinden “Lütfen böyle konuşmayı bırak, daha bu sabah çocukları okul için almak için buradaydın” demişti.

DAVIDSON İLE YAZIŞMALARI İFŞA OLDU

Sonrasında West’in, Davidson’la yazışmaları ortaya çıkmıştı. Ünlü komedyenin, eski eşe verdiği yanıt ise olay olmuştu.

Davidson, söz konusu mesajlarından birinde; “Kim kelimenin tam anlamıyla tanıdığım en iyi anne. Onun çocuklar için yaptığı şeyler harika. Çocuklarının böyle bir annesi olduğu için şanlısın, ama artık bize bu şekilde davranmana izin vermemeye karar verdim ve sessizliğimi bitirdim” deyince Kanye West kızmıştı.

West, Davidson’a “Şu an neredesin?” diye sorunca Pete Davidson, yatakta çektiği bir pozunu paylaşıp, “Karınla yataktayım” demişti.
Bir süre karşılıklı yazışmaya devam eden ikilinin özel mesajları sosyal medyada; “Kim ikisinden de kurtulmalı” yorumlarına sebep olmuştu.

KIZLARININ BASKETBOL MAÇINI İZLEMEYE GİTTİLER

Kim Kardashian ile Kanye West, geçtiğimiz gün ise büyük kızları North’u basketbol maçı yaparken izlemek için yeniden bir araya geldiler.

TMZ’nin haberine göre; ismi paylaşılmayan bir kaynak, “Kim ve Kanye birbirlerinden uzakta değildi; West, Kardashian’dan sadece bir sıra geride oturuyordu” dedi. Görgü tanıkları, ayrıca ikilinin akşam boyunca zaman zaman konuştuklarını ve samimi göründüklerini söyledi:

“İkisi de çok yüksek sesle tezahürat ya da başka bir şey yaparak olay çıkarmadı… Çok fazla dikkat çekmemeye ve sadece birlikte kızlarını izlemeye çalışıyor gibi görünüyorlardı.”

“KANYE İÇİN RAHATSIZ EDİCİ”

West’in, Kardashian’ın genç aşkı Davidson’ın üç yaşındaki oğlu Psalm ve dört yaşındaki kızı Chicago da dahil olmak üzere tüm çocuklarıyla bağ kurması nedeniyle kalbinin kırıldığı da söyleniyor.

Bir kaynak bu ayın başlarında Hollywood Life’a konuşarak şu ifadeleri kullandı:

“Pete ve çocukların bu kadar hızlı bir şekilde, bu kadar yakın olması Kanye için son derece rahatsız edici. Gittiği her yerde Kim, Pete ve çocuklarının birlikte fotoğraflarını görmek onun için gerçekten zor ve sadece her şeyin farklı olmasını istiyor.”

ESKİ EŞİNİN BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Tüm bunların ardından Kim Kardashian, eski eşi ve dört çocuğunun babası Kanye West’e 319 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabı üzerinden övgü dolu sözler söyleyerek, Babalar Günü’nü kutladı.

41 yaşındaki reality şov yıldızı, 45 yaşındaki rapçinin çocukları North, Saint, Chicago, Psalm ile birlikte poz verdiği bir fotoğrafı paylaşarak şöyle yazdı:

“Bebeklerimize iyi bir baba olduğun ve onları bu şekilde sevdiğin için teşekkür ederim! Babalar Günü’nün kutlu olsun Ye.”

Fenomen ismin bu paylaşımı, sosyal medya kullanıcıları tarafından ikilinin aralarındaki sorunların çözüldüğü yönünde yorumlandı.

KAYBETTİĞİ BABASINI DA UNUTMADI

Kim Kardashian, kaybettiği babası Robert Kardashian’ı ve sonradan cinsiyet geçiş ameliyatı olarak Caitlyn ismini alan üvey babası Bruce Jenner’ı da unutmadı.

Ünlü isim, babasıyla çekilen bir çocukluk fotoğrafını paylaraşarak, “Çocuklar bana, eğer sen cennetteysen bu günü seninle nasıl kutlayacağımı sordular ve bana en tatlı önerilerde bulundular. Seni özlüyorum ve tüm ruhumla seviyorum” diye yazdı.

Sonrasında kardeşleri ve üvey babasıyla çekilen bir karesini de yayınlayan Kardashian, “Bizi yetiştirdiğin ve en iyi üvey baba olduğun için teşekkürler. Babalar Günü’nün kutlu olsun” notunu yazdı.

YENİ ŞARKISINDA ÇOCUKLARIYLA İLGİLİ KONUŞTU

Öte yandan Rapçi, yeni şarkısı ‘True Love’ı geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürmüştü. Kanye West, şarkısında eski karısı Kim Kardashian ile devam eden velayet savaşında, onları aldığında çocuklarının “ödünç alınmış” gibi hissettirdiğini söylemişti.

Şarkının ilk dizesinde ünlü isim, dört çocuğu hakkında “Bekle, çocukları ne zaman görüyorsun? Yarın görüşürüz. Bekle, gün batımı ne zaman? Yarın görüşürüz. Bekle, onları aldığımda ödünç almışlar gibi hissediyorum” sözleriyle rap yapmıştı.

Şarkı, “Çocukları teslim etmem gerektiğinde, onları birer barkodlarmış gibi tara. Bekle, gücenmek yok ama bu hisler yeterince zor. Sadece üç çocuk görüyorum, Chicago’yu kim izliyor? Bütün dadıların ‘Baba Nebraska’da’ dediğini biliyorsun. Çocuklar Chapo gibi evime tünel kazsınlar” şeklinde devam etmişti.