İtalya’da büyük kavga! Teknik yönetici ve sportif yönetici birbirine girdi…

Torino teknik yöneticisi Ivan Juric ile sportif yöneticisi Davide Vagnati ortasında çıkan hengame İtalya’da gündem oldu.

İtalya Serie A gruplarından Torino’da şoke eden bir hengame yaşandı… Teknik yönetici ile sportif yönetici ortasında itişmelere kadar varan bu arbede İtalya’da gündemi sarstı. Argümana nazaran; yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Torino takımında sportif yönetici Davide Vagnati ekibin kampına ziyarete geldi. Kampta teknik yönetici Ivan Juric ile bir ortaya gelen Vagnati ortasında kadroya destek yapılması konusundaki eksiklik nedeniyle tartışma çıktı.

Giderek alevlenen sert tartışma arbede boyutuna geçti. Birbirlerinin üzerine yürüyerek itişmeye başlayan sportif yönetici Vagnati ile teknik yönetici Ivan Juric’in hengamesi tesislerde bulunan biri tarafından kaydedildi.

BİRBİRLERİNE HAKARET ETTİLER

Fiziksel müdahale boyutuna kadar geçen arbedede grup menajeri Marco Pellegri’nin, ikiliyi ayırmaya çalışan isim olduğu görüldü. İtalya’yı sarsan imgelerin toplumsal medyada paylaşılan kısmında Vagnati ve Juric’in birbirine hakaret ettiği anlar da yer aldı.

Vagnati’nin “Kadroyu ben kuruyorum” kelamına teknik yönetici Juric’in “Bir b** yaptığın yok” yanıtını verdiği duyuluyor. Arbede manzaralarının toplumsal medyada gündem olmasının akabinde bir açıklama yapan Torino Teknik Yöneticisi Ivan Juric şu tabirleri kullandı: “Söylememiz gereken şeyleri söyledik ve sonra olayı tatlıya bağladık. Biz iki dürüst insanız, söylenmesi gereken şeyleri insanların yüzüne söylüyoruz. Bu tartışmamız nedeniyle Torino’ya yeni, daha güzel bir başlangıç yapabiliriz.”