Gökhan Çıra’dan ikinci sefer boşanan Selin Ciğerci apayrı biri oldu! Görenler tanıyamıyor: Boşanma ona yaradı!

Geçtiğimiz aylarda iletileri ifşa olan Gökhan Çıra ile ikinci sefer boşanma kararı alan Selin Ciğerci, son paylaşımlarıyla takipçilerini şoka uğrattı. Verdiği kilolarla dikkat çeken Ciğerci, estetikle değişik birine dönüştü. Görenler tanımakta zahmet çekiyor. Boşanmanın akabinde kendini cümbüşe vuran Selin Ciğerci son haliyle ağızları açık bıraktı.

İKİNCİ DEFA BOŞANDILAR

Futbolcu Gökhan Çıra ile 2019 yılında evlenen ve geçtiğimiz yıl Eylül ayında sürpriz halde boşanan Selin Ciğerci, ayrılığa daha fazla dayanamamıştı. Tekrardan bağlantı yaşamaya başlayan çift, 16 Mayıs’ta ikinci sefer nikah masasına oturdu. Lakin bu birliktelikte kısa sürdü ve Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çifti ikinci sefer boşandı.

ESTETİKLE DEĞİŞİK BİRİ OLDU

Boşanmanın akabinde kısa müddette kilo veren ve fiziğiyle dikkat çeken Selin Ciğerci, yaptırdığı estetik operasyonlarıyla farklı birine dönüştü. Birinci boşanmasında tam 15 kilo veren Ciğerci, çenesini eritmiş ve gözlerini üst çektirmişti.

Daha öncesinde “Küçük küçük yeni şeyler yapıldı, çenem daha da küçüldü. Dudaklarımı aslında fark ediyorsunuz.” açıklamasında bulunan Selin Ciğerci, son haliyle ağızları açık bıraktı

BOŞANMA ONA YARADI!

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Selin Ciğerci, Madonna’nın La Isla Bonita müziğinde çılgınlar üzere dans etti. Ciğerci’nin dudaklarına ve yüzünün aşikâr bölgelerine yaptırdığı estetikler ise dikkatlerden kaçmadı. Tıpkı vakitte ünlü fenomenin fiziği herkesi büyüledi.

SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA AYRILDI MI?

2019’da nikah masasına oturan toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu Gökhan Çıra, geçtiğimiz yıl eylül ayında sürpriz bir formda mutabakatlı olarak evliliklerini sonlandırmıştı. Lakin ikili, daha sonra barışmıştı. 16 Mayıs’ta ikinci sefer evlenen çift, tekrar yollarını ayırdı. İsimli tatil sonrası resmen boşanan Ciğerci ile Çıra, boşandıklarını Instagram hesaplarından yaptıkları ortak açıklama ile duyurdu. Çift, “Biliyorsunuz ki aylar evvel yollarımızı dostça ayırmıştık ancak isimli tatil olduğu için resmi süreçler gerçekleşmemişti, bugün sonuçlandı.” bildirilerini yayınladı.

SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA 2.KEZ BOŞANDI MI?

Selin Ciğerci, ikinci defa boşanma kararı aldıklarını şu sözlerle duyurmuştu: “Evlilik, eş olmak, aile kurmak hepsi en sevdiğim pahalar. İki sefer denedik, olmadı. Lütfen iki tarafın da duygusal ruh haline yakışan bir hürmetle, açık aramaya, bizden bağımsız sebep bulmaya çalışmadan hürmetle bilelim ve geçelim. İsimli tatil bitecek, resmi süreçler eylülde son bulacak. Hayat devam ediyor, edecek.”