Estetik mağduru Brad Pitt Hülya Avşar’a benzedi! İşte Brad Pitt’in son hali

58 yaşındaki dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt, GQ mecmuasının kapak yüzü olurken Photoshop’un ayarını kaçırdılar. Oyunun estetikli son hali herkesi şaşırtırken, yapılan yorumlarda ‘Hülya Avşar’ benzetmesi yapıldı. Photoshop’ın azizliğine uğrayan Pitt’in yaptığı estetikler de tanınmaz hale getirdi. İşte Brad Pitt’in Hülya Avşar’a benzediği son hali.

DÜNYANIN EN GÜZEL OYUNCU BİR GÜNDE HÜLYA AVŞAR’A BENZEDİ

En yeterli erkek oyuncular ortasında listede sırayı kimseye bırakmayan 58 yaşındaki Brad Pitt, son hali ile tanınmayacak duruma geldi. Hayranlarını büyük bir şaşkınlığa uğratan Pitt, GQ mecmuasında kapak yüzü oldu. Fotoğraflarda yaptığı estetiklerle bir arada Photoshop’un ayarı da kaçınca Hülya Avşar’a benzetildi. Kimi takipçileri Brad Pitt’e ne olmuş yorumunu yaparken kimileri ise ‘Hülya Avşar zannettim’ yorumu yaptı.

BRAD PİTT’DE PHOTOSHOP’UN AZİZLİĞİNE UĞRADI

GQ mecmuasının Ağustos ayı yüzü olan olan güzel oyuncu Brad Pitt, özel hayatı kadar iş hayatıyla da dünyada en çok konuşulan isimler ortasında. Yaşına karşın çok fazla hayran kitlesine sahip olan Pitt, GQ mecmuasının yeni kapak yüzü seçildi. Kapak fotoğrafları için çekimleri yapılan mecmuada Photoshop’un ayarı kaçtı. Kapan fotoğraflarında adeta diğer birine dönüşen Brad Pitt’i görenler gözlerine inanmadı.

“HÜLYA AVŞAR ZANNETTİM”

Sosyal medyada gündem olan Pitt için Türk takipçileri de yorumlar yaptı. Yorumlarda Pitt’in son hali Hülya Avşar’a benzetildi. Takipçilerini büyük bir hayal kırıklığına uğratan Pitt’ten şimdi Photoshop açıklaması gelmezken, Hülya Avşar benzetmeleri de toplumsal medyanın lisanına dolandı. Son hali için “Estetikten robotik biri olmuş” ve “İlk bakışta Hülya Avşar zannettim” yorumları çoğalırken gözler Avşar’ın ne diyeceğine döndü?

İşte Brad Pitt’in Hülya Avşar’a benzediği o fotoğraflar