Cüneyt Arkın’ın hesabından duygulandıran paylaşım

Yeşilçam’ın ustası, sanatçı Cüneyt Arkın 28 Haziran’da hayatını kaybetmişti. Arkın, gece saatlerinde rahatsızlanarak Beşiktaş Ulus’ta bulunan özel bir hastanede tedavi altına alınmış; 85 yaşındaki oyuncu burada ‘kalp durması’ sebebiyle hayatını yitirmişti.

Usta ismin mevti, tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.

BABASININ HESABINDAN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Son olarak Cüneyt Arkın’ın oğlu Kaan Polat Cüreklibatır, babasının toplumsal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı.

Cüreklibatır, Arkın ile olan bir fotoğrafını paylaşarak, “Sesini duymadan, sensiz bir doğum günü kutlamaktan yorgunum. Murat yorgun, annem yorgun, ben yorgunum. Anılar öylesine üzerime yağıyor ki!” notunu düştü.

Kaan Polat Cüreklibatır, kelam konusu paylaşımda şu tabirleri kullandı:

“Evimizin önünde ışıklar birden yanıyor, o birden içeri giriyor. Onu görüyorum. Yanına koşuyorum. Uzun sarı saçlarımı, çilli yüzümü onun iri omzuna yaslıyorum. Vakit geçiyor,sanki saniyelerin hudutları ortasındayım, vakitte pusuda hazır.

Bugünün ‘sensiz’ geçeceğini bilmiyordum. Sesini duymadan, sensiz bir doğum günü kutlamaktan yorgunum. Murat yorgun, annem yorgun, ben yorgunum. Anılar öylesine üzerime yağıyor ki!…

Durmadan- son bir kere diye tekrarlıyorum. Meğer bu son, seni bir daha göremeyeceğim diye düşünürken, bir ağacın kısmına ‘ Gurbet’ Kuşu konuyor. Hergün akşamüzeri bu saatlerde gözgöze geliyoruz. Ve hasretle ‘Babam’ diyorum..”