2 Analist: Bu Altcoin’de Potansiyel Bir Kırılma Olabilir!

SEC ve Ripple davasında, ödeme devi mahkeme celbi sunmaya ve SEC yetkililerinin kamuya açık açıklamalarının videolarının doğrulanmasını istedi. Bu kanıt, Ripple’ı SEC karşısında daha güçlü hale getiriyor. Altcoin yatırımcıları şimdi, XRP’de potansiyel bir kırılma bekliyorlar. Dava sürecini ve teknik hareketleri yakından takip eden uzman, kopuşun yakın olduğunu söylüyor.

Ripple sanıkları SEC yetkililerine mahkeme celbi gönderecek

SEC ve Ripple davasına başkanlık eden Yargıç Sarah Netburn, ödeme devine SEC yetkililerinin kamuya açık açıklamalarının videolarını doğrulamak için mahkeme celbi sunma hareketini verdi. Sanık şimdi yedi SEC görevlisine iki mahkeme celbi sunacak. Yargıç Netburn, SEC’in sanıkların gerçekleri yeniden keşfetmeye çalıştıkları iddiasını görmezden geliyor. Videoların kimlik doğrulamasının sonucu, Ripple’ın savunması için kritik olacak.

Gelişme ortalama altcoin yatırımcıları için ne anlama geliyor?

Altcoin yatırımcıları, Ripple’ın avukatlarının SEC yetkililerine verdiği celplerden olumlu bir sonuç bekliyorlar. Yetkililer kendileri tarafından yapılan açıklamaları doğruladıktan sonra, düzenleyici tarafından yapılan suçlamalara karşı Ripple’ın savunmasını güçlendirir. Ripple’ın SEC’e karşı savaşta muhtemel galibiyeti ve likidite platformunu genişletilmesi, XRP’nin benimsenmesini destekliyor. Analistler ise günlük fiyat grafiğine bakarak olum bir görünüm ortaya koyuyor. Uzmanlar, şu anda 0.3736 dolardan işlem gören XRP için 0,41 dolara ralli öngörüyor. Önde gelen bir kripto analisti olan Bob Mason, XRP fiyat rallisinde üç ana direnç seviyesi belirledi.

Kripto analisti Bob Mason’a göre XRP’nin sıradaki kilit seviyeleri

Mason, XRP için ilk direncin 0,3871 dolarda olduğunu söylüyor. İkinci direnç ise 0,3986 dolarda olacak. Kripto uzmanı, üçüncü direncin 0,4167 dolar olduğunu söylüyor. XRP fiyatı ikinci direnç seviyelerini geçemezse ve 0,3443 dolara düşerse, yükseliş görünümü geçersiz olacak.

Popüler analist Rudy Fares, altcoin için bu fiyat aralığını belirledi

Bir diğer kripto analisti olan Rudy Fares, XRP fiyatının uzun süredir 0,30 ila 0,40 dolar arasında konsolide olduğunu gözlemledi. MATIC gibi diğer kripto para birimleri sahiplerine büyük kazançlar sağlarken, XRP geride kaldı. XRP fiyatı 0,40 doları geçtiğinde, daha da yükselmesi ve piyasadaki diğer altcoin’leri yakalaması bekleniyor.

Ripple bu altcoin projesini satın alacak mı?

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz, geçen hafta Ripple’ı gündeme taşıyan gelişmelerden biri olası Celsius yatırımıydı. Hafta içinde, bir Ripple sözcüsü, şirketin Celsius’u satın almakla ilgilendiğini söyledi. Ancak şu ana kadar bu konuda taraflardan net bir bilgi paylaşılmadı. Ripple haberi nedeniyle, CEL fiyatı da hafta boyunca büyük ölçüde toparlanma fırsatı buldu. Celsius (CEL), geçen haftadan bu yana %90’ın üzerinde değer kazandı.